Banner
Home Kam v zimě za zábavou

Tipy na zimu

Tipy na zimu

Krytý bazén – Česká Třebová, Ústí nad Orlicí

Krytý bazén – Česká Třebová, Ústí nad Orlicí

Andrlův chlum – Kozlov

strojově upravované běžecké tratě - přímo u chaty

2 stopy každým směrem oddělené 4 metry širokým pásem pro bruslení

4 okruhy 1,8 - 9 km dlouhé, celkem cca 24 km upravených tratí

Ústí nad Orlicí – zimní stadion

Plocha zimního stadionu je pokryta umělohmotným kobercem, který je vhodný k provozování IN-LINE hokeje nebo BANDY hokeje.
Provoz této plochy bude probíhat až do konce měsíce září.
Upozorňujeme potencionální zájemce, aby si včas zajistili termíny pronájmu.
V zimních měsících veřejné i neveřejné bruslení, broušení bruslí, možnost vyhrazení sportovní plochy pro skupiny, občerstvení v areálu.

Přívrat – skiareál

Přívrat skiareál

Skiareál Přívrat, moderní sportovní a relaxační centrum, najdete uprostřed pomyslného trojúhelníku tvořeného městy Ústí nad Orlicí, Česká Třebová a Litomyšl.

Skiareál nabízí 2 vleky (kotvu a teleskop), které vás vyvezou na start tří sjezdovek různých délek a obtížností. Sjezdovka Smrková a Javorová jsou osvětlené a zasněžované. Děti mají v dětském PINGUin parku provazový vlek s vlastní sjezdovkou a lyžařský kolotoč. Lyžařská škola má svoji sjezdovku a vlastní vlek 90m. Obě malé sjezdovky jsou osvětleny a zasněžovány.

Večerní lyžování a výborná dopravní dostupnost z okolních měst je příležitostí pro všechny ty, kteří si rádi po práci aktivně odpočinou.

Cesta za lyžováním jim nezabere více jak 20 minut. Pro školy zajišťuje skiareál dopravu School bus.

Bezplatné parkování je zajištěno hned u nástupní stanice. Turniketový odbavovací systém nabízí výběr z několika druhů bodových i časových jízdenek. V areálu je možnost občerstvení v restauraci, k dispozici je půjčovna lyžařských, běžeckých a snowboardových kompletů.

"Skiareál Přívrat - nejlepší volba pro rodinné lyžování"

Česká Třebová – Peklák

Lyžařský areál Peklák se nachází v podhůří Orlických hor, na západním okraji města Česká Třebová.
Nabízí 800 m dlouhou sjezdovku vybavenou v celé délce systémem technického zasněžování a osvětlením. Ze svahu sjezdovky je velmi pěkný výhled na město a přiléhající okolí. Na středisko navazuje 30 km upravovaných běžeckých tratí vedoucích krásnou zalesněnou krajinou v okolí České Třebové – Lyžařské středisko „Hory“.
Středisko je vybaveno moderní technikou zasněžování svahu, a to sněžnými tyčemi a sněžnými děly. Dopravu návštěvníků sjezdovky zajišťuje kotvový vlek s kapacitou 1200 osob za hodinu. Sjezdovka je upravována sněhovou rolbou. Samozřejmostí je noční lyžování- svah je kompletně osvětlen.