Banner
Home

Pension Mandl

je nově postavený pension dokončený v roce 2012 nacházející se v chatové osadě Mandl nedaleko měst Ústí nad Orlicí, Česká Třebová a Litomyšl - v těsné blízkosti krásného rybníka upraveného jako přírodní koupaliště a rozsáhlých převážně smrkových lesů.

Pension Mandl nabízí kvalitní ubytování v 15 jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. V přízemí Pensionu Mandl se nachází stylová restaurace s nekuřáckým salonkem. Pokud máte rádi čerstvý vzduch tak máte možnost posedět na zastřešené venkovní terase s výhledem na lesy a nedaleký rybník. Pro oslavy nebo konference je možné využít multifunkčního sálu. Pension Mandl se ideálně hodí pro uspořádání rodinné oslavy, svatby či školního srazu. Na přání jsme schopni na naší terase zajistit grilování steaků, klobás nebo vepřové kýty.

Pro hosty je též zajištěno parkování přímo u Pensionu Mandl. Wifi Internet pro hosty pensionu zdarma

Pension Mandl byl postaven na místě původní hospody, která již bohužel nevyhovovala stavebně ani hygienicky. Stavba Pensionu byla započata na jaře 2010 a dokončena v roce 2012. První oficiální otevření proběhlo 28.4.2012.

 

 

Aktuality

 

Svatomartinská husa

jako každý rok vás zveme i letos

na svatomartinskou husu, na které 

si můžete pochutnat od 17:00hod 9.11.

Bude pro vás připraveno stehýnko 

s trojí variací knedlíků, červeným 

a bílým zelím. Objednávky prosím

telefonicky, nebo přímo na baru restaurace.

new f2svatomartinská husa

Vinárna

Klenba vinárny je postavena tradičním způsobem. Každý kámen obložení stěn i klenby byl ručně opracován. Vše je dílem Jiřího Černého ze Sloupnice.

10. prosince 2011 | Zima bez sněhu

Prosinec 2011 bez sněhu.

10. prosince 2011 | Výlov rybníka

Dne 10. prosince 2011 proběhl tradiční výlov rybníka. Během výlovu bylo kromě ryb vyloveno množství raků i s jikrami, které Luboš Jansa vypustil do potoka pod rybníkem. Velké množství raků a perlorodek říčních dokazuje čistou vodu.

3. listopad 2011 | Terasa a nový nápis

3. listopadu 2011 byla dokončena úprava fasády. Součástí fasády je název pensionu. Více v galerii fotek.